Duben 2011

2x21 - The Sun Also Rises

30. dubna 2011 v 19:43 | Vampire |  ♦Promo

"Honey 2" - starring Kat Graham

30. dubna 2011 v 19:41 | Vampire |  ♣Actors
Jak už víme Kat dostala roli ve filmu Honey2Rozhovor o nadcházejících dílech 2x21 a 2x22

30. dubna 2011 v 19:34 | Vampire |  Synopsis
Našla jsme užasný rozhovor o nadcházejícím finále epizody. Trochu mě zaskočil, některé věty jsem přeformulovala do srozumitelnější verze.
Jenna se stane upírem: Ano, Klaus utvořil, co může být pouze osoba, čistě z Mystic Falls. Krátce poté, co Jena zjistila, že upíři existují, stala se nedílnou součástí dlouho očekávaného rituálu. "Příští epizoda se bude konat ve zbytku noci," říká Plec. "Je to Klausův pokus o provedení oběťního rituálu, ve kterém chce zlomit prokletí a v části v tom Jena hraje roli, takže i to, o co se všichni ostatní musí snažit je, aby ji před upírem, jako Klausovou obětí ochránilli."

Damona smrtelně pokousal vlkodlak: Pamatujete si Rose (Lauren Cohan)? Starobylou, ale sladkou upírku, která měla pouto s Damonem a když ji pokousal vlkodlak, tak mu pomalu umírala v náručí? Ano, není žádný lék na vlkodlačí kousnutí! "Finále je v podstatě konec silnice cesty Damona za celý rok," říká Plec. "Udělal tolik věcí a měl tolik možností, které tak podělal a teď je u konce svého života, a tak se musívyrovnat se všemi rozhodnutími co udělal. Nejen v tomto roce, ale od Katherine, což je 145 let. [Bude] prožíval ty chyby, které udělal s Katherine a bude se snažit o Elenino odpuštění. "

Stefan se bude snažit zachránit Damona: je "odhodlán udělat cokoli, co může možná zachránit svého bratra," říká Plec. "Stefan 'Počket, můj bratr konečně ukazuje svou lidskost? Lidskost , kterou jsem mu vzal před 145 lety? Nemůžu ho nechat zemřít teď!' Ale neexistuje žádný lék, tak co mám sakra dělat? To je finále. "

Elena se nechce stát upírem: S trochou naděje, že Elijahuv elixír opatřen, aby ušetřil Elenu, Damon vzal věci do svých rukou a nakrmil ji jeho kreví a jí v podstatě zajistí, že se promění v upíra ,pokud Klaus uspěje v rituálu. "Když jsme začali show, podobnost s Twilight byla extrémní," říká Plec. "To byl náš způsob jak uzavřít tuto kapitolu. Elena řekla, 'Nikdy jsem nechtěla udělat to rozhodnutí za minutu, protože jsem ještě dítě, a stále mám možnosti v mém životě, volby co bych chtěla dělat ', byla jsem šťastná, že ji nechali tuto introspekci, kdy už nemá možnost volby ".

Damon se bude snažit získat Elenino odpuštění: Damon se bude muset vypořádat s následky usvědčující Elenu k věčnosti bytí upír. "To je [Damonovo] největší ponaučení," Plec říká: "Můžete milovat někoho, s veškerou mocí ve vaší duši, ale stále máte na paměti, kdo jsou a co chtějí. Ve finále, ji Damon musí prosit o odpuštění za to, co udělal a on zoufale chce aby mu odpustila. On teď má navíc důvod s vlkodlačím kousnutím. 'Nemohu zemřít s tím, že mě nenávidíš,' to je jeho cíl. "

Producenti by ve skutečnosti nezabili Damona, že jo? Je to tak? Zatímco Plec hravě vtipkovala, "Kdokoli může zemřít!" a "Kdo potřebuje Iana Somerhaldera?" producenti se nebojí udělat pár těžkých rozhodnutí. "Budou to těžké a tragické následky a ztráty na životech, bude to drsné během posledních několika epizod," říká Plec. "Je to upíří show a je tam v sázce mnoho životů, ale o tom to je. Pokud si kluci nevěří, ponese to následky na život a na smrt, pak nemůžeme dělat svou práci. Bohužel jsme uvedli do pohybu tento rituál, který potřebuje hodně obětních prvků. Doufáme, že diváci věří v naše rozhodnutí, jako vypravěčům s našimi rozhodnutími. Vždy,tam bude rozhodnutí, která nejsou populární. "

Dokonce i když postavy umírají, nemusíme je vidět naposledy: Například když byla Lexi (Arielle Kebbel) zabita v její první epizodě v seriálu, tak producenti byli schopni přivést ji zpět v záběrech do minulosti. "Tam bude postav, které si myslíte, že jsou pryč, takže máme způsoby, jak nechat naše publikum vidět své favority zase v průběhu času," říká Plec

The Vampire Diaries 2x20-Cz Titulky

29. dubna 2011 v 19:04 | Vampire |  ♦Dowlands

Tentokrát s CZ titulkama

The Vampire Diaries 2x20-bez tit.

29. dubna 2011 v 16:11 | Vampire |  ♦Dowlands

Díl s Titulkama sem přidám až budou k nalezení

New Layout

29. dubna 2011 v 15:59 | Vampire |  ☺Layouty Blogu
Mám new Layout od : Anne

The CW obout The Vampire Diaries

28. dubna 2011 v 18:58 | Vampire |  ♦News
Určitě z vás mnoho lidí,už ví,že na jisto bude 3 epizoda Upířích Deníků.
Také jsem zjistila,že 2 serii sledovalo kolem 4 000 000 diváků.Což si myslím,že je dost.
Je to sice malá informace,ale aspon něco

Nina Dobrev Out & About - NY 27 April 2011

28. dubna 2011 v 18:56 | Vampire |  ♣Nina Dobrev
Nina se včera objevila v New Yorku.Moc jí to sluší
imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com